:: KONTAKT ::
Wakacje i pogoda na Majorce - ciekawy serwis turystyczny







Santa Ponsa – wczasy, atrakcje, pogoda

Atrakcyjne wczasy na południu Majorki

można spędzić w Santa Ponsa. Jest to bardzo popularny na południowo-wschodnim wybrzeżu wyspy kurort wypoczynkowy. Główne atrakcje turystyczne Santa Ponsa to: oryginalne irlandzkie i szkockie bary i restauracje, równie atrakcyjny kompleks 3 pól golfowych z których pierwszy powstał w 1977 roku (!) a także regularne wycieczki nowoczesnymi łodziami wzdłuż wybrzeża oraz piękna duża plaża z wypożyczalniami sprzętu wodnego. Sezon turystyczny trwa tu od maja do października – wtedy też panująca na Santa Ponsa pogoda sprzyja wypoczynkowi i relaksowi na wysokim poziomie. Na tak atrakcyjne warunki pobytu składają się bardzo przyjazne amplitudy temperatur kształtujące się następująco:

temperatury lata (czerwiec – sierpień) : 27 – 30 st. C i 15 – 18 st. C; temperatura wody: 22-26 st. C;
temperatury jesień (wrzesień – listopad): 27-18 st. C i 5-16 st. C; temperatura wody: 16-25 st. C;
temperatury zimy (grudzień – luty): 14-15 st. C i 3-5 st. C; temperatura wody: 14-16 st. C;
temperatury wiosny (marzec – maj): 23-16 st. C i 5-11 st. C; temperatura wody: 14-17 st. C.

Santa Ponsa czyli dla każdego coś dobrego

tak w dużym skrócie można by zareklamować ten duży i popularny ośrodek turystyczny i wypoczynkowy. Nikt kto przybędzie do Santa Ponsa z pewnością nie będzie się tam nudził. Ośrodek przygotował bowiem dla swoich gości sporą liczbę ciekawych atrakcji, które zagwarantują nam naprawdę udane wczasy na Majorce. Składają się na nie między innymi:

atrakcje dla aktywnych

atrakcje dla „leniwych”

Autor: Tamara Rosłoń

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Majorka Pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu MajorkaPogoda.com

Advertisement


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - creseo.com