Majorca-pl-trader

Santa Ponsa Nocne 600 Kroki

Santa Ponsa Nocne 600 Kroki

To jest automatyczne tłumaczenie z youtube:

Santa Ponsa wspiąć się na 600 kroków
Santa Ponsa
Santa Ponsa .. Holiday
Postanowiliśmy potrzebowaliśmy trochę słońca. Zarezerwowaliśmy w ostatniej chwili na wakacje w Santa Ponsa. I nie zawiedliśmy się. Wybieram się o tej porze roku, gdy środek lata byłoby zbyt ciepłe dla mnie. Jestem bardzo blady i spalić łatwe. To wspaniałe móc robić rzeczy, kiedy chcesz i nie pozwól innym decydować za ciebie.
Santa Ponsa & Weather
Nie mógł w to uwierzyć. To był słoneczny 30C do 35C przez cały tydzień. Nie deszcz, jasne niebieskie niebo, to wszystko w pierwszym tygodniu października. Nawet miejscowi byli zaskoczeni. Wieczory były balsamiczny 26C. To był bardzo przyjemny spacer oi wybrać naszą kolejną jadłodajnię.
Santa Ponsa i powitalny.
 Santa Ponsa wydaje się być pełen ludzi starszych i inwalidów, którzy byli bardzo dobrze coś dla siebie. Było dużo młodych ludzi z dziećmi. Na plaży nie było mieszanką niemieckim, angielskim i irlandzkim. Santa Ponsa miał własną Oktoberfest dzieje się na jednym końcu plaży każdego wieczoru z Bawarii zespół grający muzykę lederhosen. I picia piwa z dużymi 2-litrowych okularów. Udało mi się nabyć szkła do mojej kolekcji.
Irlandczycy byli na drugim końcu plaży w różnych „irlandzkie puby”. Powinienem być zaskoczony, ale nie było, kiedy spotkaliśmy imprezę na 8 lub więcej od naszej parafii o 60. urodziny weekend. Wysokie Piątki cały i skąd wziąłeś, że szkło!
Santa Ponsa i plaży.
Jest to piękna plaża z dużą ilością piasku. To nie był przepełniony i mogliśmy wybrać nasz spot. Leżaki i tam odcień jechaliśmy na poziomie 4,50 zł za sztukę, która była 13.50 € za dzień lub jego części. W moim wieku mogę usztywnienie więc muszę być w stanie dostać się łatwo więc wybrać łóżka. Pływanie było super, woda po prostu rację, wypłynął na tratwie i zrobił trochę nurkowania. Było wiele ryb do zobaczenia.
Mój jeden zarzut, że oni nie oczyścić obszar leżak. Jak fala nie przyjść tak daleko, nie powinno być to wysiłek, aby oczyścić plażę.
Santa Ponsa i walking
Istnieje wiele chodników i dróg rowerowych wokół całego obszaru. Gdy leżałem na plaży zauważyłem pewne kroki udających się na wzgórze. Postanowiłem zobaczyć, ile kroków było.
600 kroki. Około.

Zauważyłem pocztówkę, który pokazał się na wzgórze bez obudowy jeszcze wybudowanym na niej jeszcze kroki poszły w górę, krajanie, wzgórze
Podszedłem do 600 kroków. Powoli. Spotkał młodego człowieka na jego drodze w dół (wyglądał trochę jak Fabrigas) powiedział, że to jego 4 raz. I powiedział, że 20 byłem 66 i mieszkał w domku, więc raz był świetny dla mnie. Dzięki Bogu nie była droga iść z powrotem w dół, na górze. Widoki były zdumiewające. Byłem tak wysoko, że patrzył na helikopter, gdyż przeleciał. Gdyby mój Ipad wziąć kilka filmów .. Musi nauczyć się splatać filmów razem.
Następnego dnia udałem się ponownie i tym razem wrócił na tej samej drodze. Byłem coraz sprawniejszy. Tym razem używam iPhone nagrać płytę.
Santa Ponsa i nocnego życia.
Będąc w fag-koniec sezonu rzeczy były likwidacji więc niektóre zakłady zostały zamknięte. Pozostała staraliśmy trudne dla naszego zwyczaju. To był tydzień europejskiego futbolu. Wszystkie bary wzdłuż paska pokazywały klubów angielskich w działaniu. A w sobotę oglądaliśmy mecz rugby Leinster v Munster na irlandzkiej stacji telewizyjnej w Seana Place. Wielki mecz, nawet jeśli utracone.
Zwykle wróciłem z plaży w około 6pm. Mam w moim chodzić po 600 schodach i wyszedł do jedzenia w 8.30pm. odwiedziliśmy inną restaurację co noc i próbą różne pokarmy. Zachwycający. Mieliśmy chińskiego, Argentyńska, ryby, lokalny, irlandzki, nawet kanapkę MacIberia podczas gdy na plaży. Jedzenie było dobrze przygotowane, świeże i rozpływają się w ustach, wszystko w przystępnych cenach.
Następnie odwiedziliśmy różne puby cieszyć się craic, przed udaniem się do Seana miejsce na trochę jiving. Zespół 2 człowiek był w świetnej formie i zwykle miał kilka Go na parkiecie przed wending naszą drogę do domu w momencie zamknięcia.
600 kroków, spacery, pływanie i taniec trzymał mnie pasuje.
Santa Ponsa !. Chcemy wrócić tam ponownie. Na pewno. To jest jak w domu z dala od domu do nas Irlandczycy.
Moja żona i przyjaciele byli tam w maju na wieczór panieński i bardzo mi się podobało. Kochamy to miejsce. Wrócimy.
Podobał mi się pracuje z moim iPad na plaży w Santa Ponsa.
Dziękujemy za oglądanie.
1350049987

Komentarze

Komentarze