:: KONTAKT ::
Wakacje i pogoda na Majorce - ciekawy serwis turystycznyPaździernik – pogoda na Majorce w październiku – temperatury

Poza sezonem też jest ładnie

czego dowodem jest chociażby dość sprzyjająca nam pogoda na Majorce w październiku. Miesiąc ten oznacza – podobnie jak w Europie – jesień, jednakże temperatury października na Majorce są o wiele bardziej łagodne. Temperatury dnia nie przekraczają tu 23 st.C, zaś temperatura nocna nie spada poniżej 12 st.C. Dość przyjazna jest również temperatura wody osiągająca 21 st.C. W ciągu dnia możemy liczyć na 7 godzin słonecznych.

W październiku na Majorce nie można się nudzić

ze stwierdzeniem tym zgodzą się zapewne wszyscy, którzy odwiedzili Majorkę jesienią. Pogoda na Majorce w październiku obfituje co prawda w sporą ilość opadów, ale jednocześnie daje nam możliwości zażywania kąpieli morskich oraz dostarcza wielu pomysłów na atrakcyjne spędzenie czasu wolnego. Można go wykorzystać na zakupy lub zwiedzanie. Warto jednak wtedy skorzystać z bogatej oferty rekreacyjno – turystycznej. Należą do niej między innymi takie propozycje jak:

Autor: Tamara Rosłoń

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Majorka Pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu MajorkaPogoda.com

Advertisement


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - creseo.com