:: KONTAKT ::
Wakacje i pogoda na Majorce - ciekawy serwis turystycznyMarzec - pogoda na Majorce w marcu – temperatury

W marcu na Majorce widać już pierwsze oznaki nadchodzącej wiosny, choć temperatury powietrza jeszcze nie są zbyt wysokie. Można jednak śmiało tam jechać i delektować się pięknem krajobrazów i delektować się spacerami na pustych jeszcze plażach. Co też bardzo ważne, w hotelach nie ma jeszcze nawału turystów, więc nocleg można dostać nawet bez wcześniejszej rezerwacji. Ceny w kurortach są nieco niższe niż w szczycie sezonu, jednak nie liczmy na wielkie obniżki.

Majorka w marcu- temperatury

Na Majorce w marcu pogoda może być jeszcze zmienna, choć jest coraz więcej słonecznych dni. Słoneczko bardzo szybko nagrzewa wodę, której temperatura wynosi około 14° C. Temperatury powietrza powoli zbliżają się do 20° C i najczęściej wynoszą około 17° C.

Co robić w marcu?

Przede wszystkim korzystać ze słonecznych dni. Zatem spacerować po plażach, jeździć rowerami, zwiedzać okolicę i korzystać ze wszystkich możliwych atrakcji. Warto wybrać się na pola golfowe, pograć w tenisa czy też wybrać się do ogrodów botanicznych. W ten sposób poznamy podczas urlopu całą wyspę i z całą pewnością przyjrzymy się życiu miejscowych a nie tylko turystów w kurortach.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Majorka Pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu MajorkaPogoda.com

Advertisement


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - creseo.com