Majorca-pl-trader

Mallorca posuwu: Palmanova Tourist Area – Dużo Britsh puby

Mallorca posuwu: Palmanova Tourist Area – Dużo Britsh puby

To jest automatyczne tłumaczenie z youtube:

Hiszpanii – jeden z moich ulubionych krajów …. Jeden przeznaczenia Chciałem zwiedzać od dłuższego czasu jest piękne wyspy Mallorca , Tak więc od 20 do 31 maja 2009 roku miałem okazję poznać sporą część tej wyjątkowej wyspy Morza Śródziemnego.
 
Wybierane jako cel pakietu turystycznego od 1960 roku, byłem bardziej zainteresowany naturalnych i kulturowych skarbów na Majorce, które znajdują się z dala od masywnych zmian hotelowych, które dominują niektóre części wybrzeża. Mój ulubiony obszar wyspy stał się na północ: chropowaty, stosunkowo nietknięte Serra de Tramuntana łańcuch górski, który biegnie wzdłuż wybrzeża północnej wyspy ze wschodu na zachód.
 
Z mojego małego wynajętego samochodu byłem w stanie dostać się do najmniejszych wiosek i skończyło się na odwiedzenie praktycznie każde większe osady na wybrzeżu Costa Nord. Moim ulubionym miejscem stać Soller, popularnej miejscowości turystycznej w samym sercu regionu Tramuntana, który od dawna słynie z plantacji cytrusów i jego pozycji wśród najwyższych gór na Majorce. Puig Major osiąga wysokość 1445 metrów (4700 stóp) nad i Soller jest osadzony w szerokiej dolinie otoczonej przez majestatyczne góry. Soller jest również ostateczna terminal Palmy do Soller rocznika pociągu elektrycznego. Ponadto Soller jest połączony z zabytkowym tramwaju do miasta portowego Port de Soller, która leży około 4 km.
 
Niektóre z moich ulubionych zawarte Pollensa i Cap Formentor po wschodniej stronie wyspy; Banyalbufar i Sa Calobra na stromym, malowniczej północnym wybrzeżu; Sant Elm, na skrajnej zachodniej części wyspy, w miejscowości, która oferuje wspaniały widok Sa Dragonera, Wyspa Smoczej; i Valdemossa, bardzo ładna wieś, zaledwie kilka kilometrów od wybrzeża, w północnej części górskich. Inne wycieczki kraju ujętego Inca, Majorka skórzanej produkcyjny miasto; Alaro, wspaniały mała górska miejscowość; i różnych miast na zachodnim wybrzeżu wyspy, takie jak Puigpunyent, Galilea, Andratz i Calvia.
 
Ja również zbadać wschodnich i południowych wybrzeży wyspy, w tym zabytkowym murem miasto Alcudia, imponujących średniowiecznych zamków i Arta Capdepera i malowniczych zatoczek w Cala Rajada i Porto Cristo. Oczywiście, kilka wizyt w stolicy Palma de Mallorca były również częścią mojego programu. Bardzo podobał mi się stare centrum z wąskimi uliczkami i ulice brukowanym. La Seu, imponująca gotycka katedra, jest po prostu zapiera dech w piersiach, a ja miałem szczęście być w kościele, kiedy nastąpił koncert organowy.
 
Palma ma tak wiele pięknych zabytków, które obejmują Palau de l’Almudaina, The Consolat de Mar, wspaniały Parc de la Mar na wybrzeżu oraz okrągłą gotycki Zamek Bellver, który pochodzi z początku 1300 roku. Dla mnie Mallorca okazało się być wymarzonym miejscem, które oferuje w pobliżu doskonała pogoda, niesamowite krajobrazy, wspaniałe możliwości rekreacji na lądzie i na morzu, i wspaniałej historii i kulturze. Jestem pewien, że będę się wrócić tam ponownie …
Dziękujemy za oglądanie.
1247685999

Komentarze

Komentarze