:: KONTAKT ::
Wakacje i pogoda na Majorce - ciekawy serwis turystyczny







Maj - pogoda na Majorce w maju – temperatury

Maj na Majorce z całą pewnością przywita nas gorącym słońcem, choć oczywiście możliwe są lokalne opady deszczu. Jednak nawet jeżeli niebo się zachmurzy i trochę popada, to z całą pewnością nie potrwa to długo, ani nie będą to opady obfite. Zaraz potem znów wyjdzie piękne słońce i znów będzie można się cieszyć piękną pogodą.

Maj- temperatury powietrza i wody

Temperatury powietrza w maju na Majorce wynoszą około 23° C w dzień i około 17° C w nocy. Temperatura wody wynosi wówczas około 17° C i z każdym słonecznym dniem jest coraz cieplejsza. Warto wybrać się w maju na urlop, gdyż nie ma tłumu turystów, a jest słonecznie i cieplutko.

Co ze sobą zabrać?

Jadąc w maju na Majorkę trzeba zabrać ze sobą lekkie ubrania i strój kąpielowy. W wielu bowiem rejonach wyspy woda będzie na tyle ciepła, że będzie się można kąpać, a z całą pewnością nie zabraknie słońca do opalania. Zatem okulary, kremy z filtrem i kapelusz na głowę, to podstawowe wyposażenie walizki majowego turysty.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Majorka Pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu MajorkaPogoda.com

Advertisement


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - creseo.com