:: KONTAKT ::
Wakacje i pogoda na Majorce - ciekawy serwis turystycznyMagaluf - wczasy dla imprezowiczów - imprezy, dyskoteki, kluby nocne

Magaluf to znana miejscowość turystyczna, która oferuje swoim gościom cały szereg atrakcji. Jest to miejsce przeznaczone dla rodzin z dziećmi i dla tych, którzy lubią rozrywkę i zabawę. Oczywiście jest to miejscowość położona malowniczo nad samym morzem, z pięknymi plażami i idealnymi warunkami do uprawiania sportów wodnych. Z tych wszystkich powodów jest to miejscowość, którą upodobali sobie głównie młodzi ludzie.

Ciekawe miejsca

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Magaluf to miejscowość oferująca turystom wiele atrakcji. Rodziny z dziećmi powinny odwiedzić wspaniałe parki wodne, które zachwycą nie tylko dzieci. Niesamowita westernowska sceneria, baseny, zjeżdżalnie i cała masa innych atrakcji, pozwolą spędzić tam niezapomniane chwile. Dla osób dorosłych również nie zabraknie atrakcji i to przez całą dobę. Liczne restauracje, dyskoteki i kluby nocne, zabawiają turystów praktycznie bez chwili przerwy. Szczególnie atrakcyjna jest kilkupiętrowa dyskoteka BCM, w której grają bardzo znani DJ z całego świata.

Ciekawostki

Magaluf to miejsce dla imprezowiczów i osób młodych duchem. Ciągłe imprezy i zabawy mogą jednak zmęczyć nawet tych najwytrwalszych i wówczas warto odpocząć na pięknych plażach lub po prostu wybrać się na spokojny spacer. Warto skierować swoje kroki w okolice centrum, gdzie napotkamy na przedziwny dom, który stoi do góry nogami. Od kilku lat jest udostępniony do zwiedzania dla turystów, więc warto z tego skorzystać. Obok jest parking, restauracja i bar, więc można odpocząć i skosztować miejscowej kuchni.

Autor: Lidia Gołąbek

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Majorka Pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu MajorkaPogoda.com

Advertisement


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - creseo.com