Majorca-pl-trader

Hotel Apart. BEST Garbi CALA Mallorca ****

Hotel Apart. BEST Garbi CALA Mallorca ****

To jest automatyczne tłumaczenie z youtube:

Das ist ein Hotel Garbi Aparthotel Cala Millor Majorki. To befindet sich in einer schönen Wohngegend w Cala Millor, 400 m vom Strand und nur wenige Minuten vom Zentrum der Stadt entfernt. Es ist ein für einen Familienurlaub Hotel ideały. Es hat einen Außenpool sowie mit Taras Basen-/ bar przekąskowy, sowie ein Hallenbad, Sauna und Whirlpool. Animationsprogramm Miniklub und für Kinder. Es hat auch Privatparkplatz. Kostenloses WIFI w Den bereich Gemeinsam Zahlung nach und in den Zimmern.
Restauracje Mahlzeiten wszystkie usługi mit w formularzu von Buffet. „All-Inclusive” -Programm ist auch verfügbar.
Die Apartments und im Studios Aparthotel Garbi Cala Millor sind mit Badezimmer, Küche und Kühlschrank ausgestattet. Klimatyzacja, SAT-TV, Telefon und Mietsafe.

Hotel Garbi Cala Millor na Majorce aparthotel położony w pięknej dzielnicy mieszkalnej w Cala Millor, 400 metrów od plaży i zaledwie kilka minut od centrum miast. Jest to idealne mieszkanie dla wypoczynku z rodziną. Oferuje on odkryty basen z tarasem i bar, a także z krytego basenu, sauny i jacuzzi. program rozrywkowy i mini klub dla dzieci. Istnieje również prywatny parking. Darmowe WiFi w strefach szlachetnych i wynagrodzenia w pokojach.
Usługa jadalnia z bufetem i usług w postaci programu „all inclusive”.
Kawalerki i apartamenty w hotelu Aparthotel w Cala Millor dysponowania pełnym węzłem sanitarnym, kuchnią i lodówką. Klimatyzacja, TV-Sat, telefon oraz sejf zatrudnić.

Hotel Garbi Cala Millor na Majorce jest mieszkanie znajduje się w pięknej dzielnicy mieszkalnej w Cala Millor. Tylko 400 metrów od plaży i tylko w ciągu ostatnich kilku minut od centrum miasta. Jest to idealny hotel na rodzinne wakacje. Oferuje on odkryty basen z tarasem i bar, a także krytym basenem, sauną i jacuzzi. Enterteinment programu i mini klub dla dzieci. Posiada również parking. Darmowe Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz pokoje w płatności.
Usługa jadalna wszystkie posiłki w formie bufetu, a program „all-inclusive”.
Kawalerki i apartamenty w hotelu Aparthotel w Cala Millor wyposażone są w łazienkę, kuchnię i lodówkę. Klimatyzacja, TV-Sat, telefon oraz sejf wynajem.
Dziękujemy za oglądanie.
1413130602

Komentarze

Komentarze