Majorca-pl-trader

Hawaii Mallorca, Palma Nova, Majorka, Hiszpania | Wakacje easyJet

Hawaii Mallorca, Palma Nova, Majorka, Hiszpania | Wakacje easyJet

To jest automatyczne tłumaczenie z youtube:

Hotel Hawaii Mallorca zajmuje wspaniałą lokalizacją nad morzem, z widokiem na zatokę Palma, w miejscowości Palma Nova. Jest to wspaniały piaszczysta plaża w odległości 150 metrów, i mimo, że obszar ten jest raczej spokojna, udogodnienia i klubów zarówno Palma Nova i Magaluf są w zasięgu ręki. Ten hotel jest idealnym miejscem dla rodzin szukających relaksu zakwaterowanie na niezapomniane wakacje na plaży w hiszpańskim słońcu!
Zaprojektowany w tradycyjnym stylu Majorki, to 3-gwiazdkowy obiekt oferuje 228 bardzo komfortowe pokoje, zakres doskonałe wyposażenie w tym kuszącym basenem ze słodką wodą, otoczone dużą ilością leżaków i parasoli. Hotel oferuje również bezpośredni dostęp do Morza Śródziemnego, dzięki czemu można wybrać między morze i na basen! Dzieci mają własny basen, a także plac zabaw. Dodatkowo, istnieje zróżnicowana restauracja bufetowa oraz bar przy basenie. Nie ma wielką wartość opcji All Inclusive dostępne.
Sprawdź easyJet Holidays stronę za dużym na pobyt w hotelu Hawaii Mallorca: http://holidays.easyjet.com/spain/majorca/palma-nova/hotel-hawaii-mallorca.htm
Dziękujemy za oglądanie.
1302692232

Komentarze

Komentarze