:: KONTAKT ::
Wakacje i pogoda na Majorce - ciekawy serwis turystycznyCala Millor - wczasy, przewodnik, pogoda, mapa

Udane wczasy na wschodzie Majorki

gwarantuje nam z kolei pobyt w Cala Millor. Miejscowość ta uchodzi obecnie za jeden z prężniej rozwijających się ośrodków turystycznych i wypoczynkowych. Atrakcje turystyczne Cala Millor to przede wszystkim: malownicze plaże okalające liczne zatoczki; rejsy nowoczesnymi łodziami; Auto Safari Zoo; Fantasy Park. Fantastyczna, obfitująca w dni pełne słońca (nawet zimą nie brak tu godzin słonecznych – dziennie jest to 5-7 godzin słońca) oraz dość wilgotne powietrze (także latem wilgotność powietrza sięga 68-70%) pogoda Cala Millor to chyba najlepsza jej wizytówka. Amplitudy temperatur w tej miejscowości rysują się następująco:

Atrakcja goni atrakcję

tak najkrócej możemy opisać i zareklamować atrakcje turystyczne Cala Millor. Należą do nich między innymi:

godziny otwarcia: ceny biletów: godziny otwarcia:

Rodzinne wczasy na Majorce

to chyba najwłaściwsza rekomendacja miejscowości jaką jest Cala Millor. Świadczą o tym głównie liczne propozycje czekające na dorosłych jak i na dzieci. Z pewnością sporą atrakcją dla wszystkich mogą okazać się organizowane tam co roku międzynarodowe regaty balonowe. Biorą w nich udział przedstawiciele takich krajów jak: Austria, Belgia, Czechy, Finlandia, Francja, Holandia, Hiszpania, Kenia, Litwa, Niemcy, Polska, Portugalia, Rosja, Szwajcaria, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania – jest zatem na co popatrzeć. O wygodę przybyłych na wczasy w Cala Millor dba przede wszystkim jeden z większych kompleksów hotelowych obejmujący łącznie ok. 61 obiektów oraz 65 apartamentów. Najstarszy hotel w mieście to Hotel Eureka wybudowany w 1933 roku. To właśnie od niego rozpoczęto systematyczne przekształcanie Cala Millor w prawdziwy luksusowy ośrodek wypoczynkowy.

Autor: Tamara Rosłoń

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Majorka Pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu MajorkaPogoda.com

Advertisement


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - creseo.com