:: KONTAKT ::
Wakacje i pogoda na Majorce - ciekawy serwis turystycznyCala Mandia - pogoda, mapa, zwiedzanie, wczasy

Atrakcyjny urlop na wschodnich Balearach

może zapewnić nam Cala Mandia. Jest to niewielka wysepka na wschodnim wybrzeżu Majorki. Wczasy na Cala Mandia to synonim prawdziwych: spokoju i relaksu, które na obleganej tłumnie rok rocznie Majorce, są wręcz na wagę złota. Panująca na Cala Mandia pogoda to obietnica udanego wypoczynku przez cały rok. Pogoda na Cala Mandia to przede wszystkim:

Doskonała baza wypadowa

tak można opisać najkrócej tą swoistą oazę spokoju. Nastawieni na zwiedzanie Cala Mandia mogą się nieco rozczarować, gdyż wysepka ta nastawiona jest głównie na zagwarantowanie ciszy i spokoju odwiedzającym ją gościom. Można ją jednak potraktować jako dobrą bazę wypadową do takich atrakcyjnych miejsc jak chociażby:

Jaskiniowe niespodzianki

to coś co wyróżnia Cala Mandia spośród innych wysepek czy miejscowości turystycznych Balearów. Należą do nich dwa kompleksy jaskiń wartych naszej uwagi. Są to:

Plaża na miarę

zapewnia każdemu turyście dokładnie to czego pragnie i poszukuje:

Insotel Club Cala Mandia

to swego rodzaju wizytówka tej malowniczej miejscowości. Jest to jeden z większych obiektów wypoczynkowych na wyspie zajmujący łączną powierzchnię 5 ha. Na jego obszarze znajduje się łącznie 545 pokoi gościnnych rozmieszczonych w 4-ech budynkach. Insotel Club to synonim: elegancji i wygody na najwyższym poziomie. Jest to obiekt 4 – gwiazdkowy. Na jego obszarze znajdują się: kawiarnie, pizzeria, bary z przekąskami, salon piękności, fryzjer, siłownia, klub fitness i aerobik. Na miejscu zlokalizowane zostały także:

Autor: Tamara Rosłoń

Wszystkie prawa do artykułów zastrzeżone dla serwisu Majorka Pogoda
Wszelkie prawa do artykułu należą do serwisu MajorkaPogoda.com

Advertisement


Uwaga: Dołożyliśmy wszelkich starań aby prezentowane dane były wiarygodne, w żadnym jednak wypadku serwis nie jest odpowiedzialny za dokładność i kompletność publikowanych danych. Projekt strony i wykonanie - creseo.com